banner

Obey Verimlilik değişik sektörlerdeki kuruluşlara yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kalite Yönetim Sistemleri, Proses İyileştirme ve Üretim alanlarında kesintisiz tecrübe sahibi danışmanları ile ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 13485, ISO 50001, ISO 22000, ISO 27001, SA 8000, BSCI, Toplam Kalite Yönetimi, Yalın Üretim Teknikleri, Tam Zamanlı Üretim, Kaizen, TPM, SMED,VSM, 5S, Kanban, Altı Sigma,Üretim Planlama ve Turquality konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir.

Danışmanlarımız Amerika Birleşik Devlerleri dahil yurtdışında ve Türkiyede degişik büyüklük ve kültürlerdeki takımlar ile çalışmalar gerçekleştirmiş ve bu çalışmalardan elde ettikleri birikimlerini kuruluşların gelişimi için kullanmaktadırlar.

Misyon
Yönetim Kalitesini iyileştirmek ve Yalın Üretim Uygulamalarını yaygınlaştırmak.

Vizyon
Verimlilik ve Kalite Yönetimi konularında müşterilerine en çok değer katan ve bölgesinde en çok tavsiye edilen kuruluş olmak

Politika
Kalite, verimlilik ve diğer yönetim sistemleri konularındaki gelişmeleri takip ederek müşterilerimize değer katmayı, müşterilerimize ait bilgileri gizli tutmayı ve yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.